Доклад: Хил става третият боец, който се оттегля от Bellator Grand Prix

Джош Хил

ММА битки

BellatorПретендентът в категория петел Джош Хил се оттегли от предварително насрочения си двубой за Гран При с Енрике Барзола.

MMA Junkie беше първият да съобщи новини за оттеглянето на Хил от турнира.

Hill трябваше да се изправи срещу Barzola в двубой с уайлд кард в ко-хедлайнера на Bellator 278. Той спечели място като заместник за Гран При, след като спечели нокаут във втория рунд над Джаред Скогинс на Bellator 272.

Hill вече е третият Bellator в категория петел, който отпада от турнира с шампион Серхио Петис и ирландския претендент Джеймс Галахър. Причината за оттеглянето на Hill не е оповестена публично и не е ясно дали Barzola ще остане в картата.

Хил направи своя дебют в Bellator на Bellator 239, печелейки победа с единодушно съдийско решение над Vinicius Zani. След нова победа над Ерик Перес, той загуби със съдийско решение от Рауфеон Стотс в Bellator 258.

Победителят в Bellator Grand Prix в категория петел ще спечели временната титла и парична награда от $1 милион и ще се изправи срещу Pettis след турнира. Stots ще се изправи срещу бившия шампион Хуан Арчулета за вакантната временна титла на Bellator 279 в Хавай.

Каква е реакцията ви на това, че Джош Хил стана последният боец ​​на Bellator, който се оттегли от Grand Prix в категория петел?