Гледайте: MMA Fighter печели Grand Prix битка с Buzzer-Beater Sub

Сейка Изава

ПРИЧИНА

ММА боецът Seika Izawa си спечели място във финалите на Grand Prix с впечатляващо събмишън на Rizin 38 миналата неделя.

Izawa се изправи срещу Anastasiya Svetkivska на полуфиналите на Atomweight Grand Prix в Rizin 38. Битката беше съ-главното събитие на карта, оглавена от бившияBellatorзавръщането на шампиона в категория петел Kyoji Horiguchi срещу Yuto Hokamura.

Izawa и Svetkivska се изправиха един до друг в първия рунд на битката, преди Izawa да започне да променя хода на битката в рунд 2. Оставащи секунди във втория рунд, Izawa задуши Svetkivska с неприятен удар на ръката, за да спечели победата .

ММА боецът Seika Izawa потъва в Armbar точно преди края на рунда

Гледайте как Изава получава удивителното подаване По-долу .

Izawa остава непобедена в кариерата си след седем поредни победи, влизайки в Rizin 38. Тя спечели скорошни победи над Laura Fontoura и Ayaka Hamasaki тази година.

Svetkivska претърпя втора поредна загуба в RIZIN, след като падна с единодушно съдийско решение от Rena Kubota през юли. Тя спечели първите си две професионални битки за кратки периоди в RFP и Zaruba Fight Night.

В главното събитие Horiguchi завърши Hokamura чрез събмишън във втори рунд.

Искате ли да видите повече болни завършвания? Вижте нашата оригинална поредица Топ 10 завършвания на седмицататук!